Skoč na obsah Skoč na menu

logo

vívoactive GPS smárt hodinky pre aktívny životný štýl

Predstavujeme Vám vívoactive GPS smarthodinky pre aktívny životný štýl

-ľahké a utra tenké smárt hodinky s funkciami monitora aktivity a športtestera pre viacero športov.  Tieto hodinky sa na nič nehrajú, sú optimalizované pre aktívny život…ľahké, tenké  s perfektnou výdržou batérie a množstvom komplexných funkcií…Garmin pomáha bežným ľuďom aby zaujali pevnejší postoj k svojmu aktívnemu životnému štýlu. vívoactive zaznamená takmer všetky aktivity - behanie, cyklistiku, golf a plávanie nešportovú aktivitu nevynímajúc. vívoactive sú príjemné hodinky na celodenné používanie a vďaka smart notofikáciam zostávate stále v spojení, či sa už jedná o prácu alebo priateľov. S podporou Connect IQ máte na dosah množstvo miniaplikácií, grafických štýlov a iných vylepšení zdarma. Dotykový displej vás nesklame ani na primom slnečnom svetle. Vymeniteľné remienky vám zase pomôžu doladiť vzhľad ku všetkým outfitom .

va3.jpg

 

Hraj tvrdšie

Či už na dlažbe alebo trávniku vďaka GPS senzoru a športovým aplikáciam si svoju aktivitu zaznamenáte vždy , aj keď nemáte poruke svoj smartfón . Okrem toho si môžete bezdrátovo pripojiť  celú radu senzorov ako pulzomer, snímač rýchlosti na bicykel alebo dokonca dialkovo ovládať svoju akčnú kameru Garmin VIRB® Elite .

Bežecká aplikácia zobrazuje tempo, čas vzdialenosť… vďaka akcelerometru dokáže tieto informácie poskytnúť aj pri cvičení v interiéri vo fitnescentre. Funkcie ako automatické kolo Auto Lap®,  automatická pauza Auto Pause® a vibračné upozornenia na tep, tempo a intervaly beh/chôdza sú pri zariadeniach Garmin samozrejmosťou. S cyklistickou aplikáciu si meriate napríklad čas, vzdialenosť a kalórie pri tréningu, či dochádzaní do práce.

Golfisti si môžu stiahnuť mapu golfového ihriska, na ktorom sa chystajú hrať. Zoznam sa stále aktualizuje a momentálne obsahuje viac ako 38 000 ihrísk na celom svete. Vďaka GPS dokáže vívoactive merať oblúkové vzdialenosti a zalomenia a vzdialenosť ku začiatku, stredu a koncu greenu. Počas hry hráč zaznamenáva údery na skóre kartu , merá vzdialenosť úderov .

Aj vďaka vodotesnosti 50 m dokáže vívoactive za pomoci integrovaných senzorov poskytnúť aj plaveckú metriku - počet dĺžok, intervaly, tempo na dĺžku, spálené kalorie, počet záber a samozrejme aj SWOLF skóre, ktoré je dobrým ukazateľom efektivity plavca.

Keď práve necvičíte alebo sa nevenujete svojmu obľúbenému športu. Monitor aktivity meria počet krokov, spálene kalórie a vzdialenosť, ktorú prejdete počas dňa . Automaticky vám nastavuje denné ciele, ktoré by ste mali dosiahnuť . Ak stre už dlhšiu dobu pasívní, jemne vás upozorní, že je načase  niečo s tým robiť. Výskumy potvrdilei, že dlhší interval pasivity(napríklad pri sedení za stolom) spôsobuje spomalenie produkcie enzýmov zodpovedných za spaľovanie tukov. Už len krátka prechádzka značne redukuje ryziko vzniku ochorení spojených so sedavým životným štýlom.

Už vám nič neunikne

Ultra tenký a ľahký, vívoactive je príjemný na nosenie počas celého dňa aj noci. Výdrž batérie 3 týždne v režime hodiniek/monitora aktivity alebo 10 hodín s použitím GPS z neho robí aktívneho spoločníka bez veľkých nárokov. Po spárovaní s kompatibilným smártfonom zostávate v spojení s prácou, priateľmi a rodinou aj keď práve  intenzívne spaľujete nahromadené kalorie.  Jemné vibrácie a text na dobre čitatelnom displeji vás upozornia na prichádzajúce maily, správy, zobrazia meno volajúceho, text správ a upozornení zo sociálnych sieti, či vášho kalendáru a iných mobilných aplikácií. V podstate všetko to, čo na vašom smartfóne.    vívoactive umožňuje ovládať prehrávač médií vo vašom smartfóne alebo využívať  zaujímavú funkciu- vyhľadanie smartfónu. Ak ste si ho niekde zapatrošili, vívoactive spustí melódiu a vy zistíte kde sa váš telefón nachádza.

 

A život bude jednoduchší…

Počas dňa sa vívoactive automaticky synchronizuje prostredníctvom aplikácieGarmin Connect™ Mobile, takže počas celého dňa vidíte nielen svoj výkon. Garmin Connect online komunitna pre športovcov a golfistov. Všetci registrovaní používatelia ju používajú na záznam svojích aktivít, spánku, zdravia, tréningov ale aj na to aby sa zúčastňovali rôznych výziev a sledovali aktivitu svojich blízkych. Pre datailné informácie o spotrebe energie a spálených kaloriach  si môžete spárovať váš účet na Garmin Connect s vašim účtom My FitnessPal®.

Každý si môže upraviť vívoactive podľa svojich potrieb a štýlu. Dostupné je množstvo farebných remienkov z kože alebo silikónu a aplikácií zdarma na Connect IQ store..

S Connect IQ, úplne prvou otvorenou platformou pre zariadenia Garmin7,  si môžete svoj vívoactive upraviť ako len chcete, množstvo dostupných grafických štýlov a miniaplikácií .

Vívoactive bude dostupný v bielom a čiernom prevedení. Už čoskoro ho nájdete na našich pultoch a doporučenú MOC 249€ a 299€ (s pulzomerom HR Prémium).

va1.JPG

 
 
 
Copyright © 2013, Všetky práva vyhradené.Tvorba web stránok